Jednodenní výlety

Nabízíme Vám následující výlety:

Krátké výlety

Výlet č. 1) Český Krumlov: 0,5-1 hodina
Okružní plavba historickým centrem města - nasednete na horním konci Myší díry, obeplujete centrum města Český Krumlov, splujete 2 jezy a u Pivovaru Eggenberg skončíte.

Výlet č. 2) Větřní - Český Krumlov: 1-2 hodiny
Výlet s jezy před Českým Krumlovem a v historickém centru - odvezeme vás a loď  na místo startu ve Větřní. Splujete 5 jezů a plavbu skončíte v centru města u Pivovaru Eggenberg.

Výlet č. 3) Český Krumlov - Milan: 1-2 hodiny
Výlet s 2 jezy Českým Krumlovem. Vyplouváte z Myší díry v Českém Krumlově, končíte ve stylovém vodáckém bufetu U Milana. Odtud vás v dohodnutém čase přivezeme i s lodí zpět (lze se domluvit, že nás zavoláte telefonem, až budete chtít odvézt).

Půldenní výlety

Výlet č. 4) Český Krumlov - Zlatá Koruna: 3-4 hodiny
Výlet, kdy proplujete centrum města Český Krumlov a krásné udolí okolo hory Kleť - vyplouváte v centru Č. Krumlova - Myší díře, splujete 3 jezy a z místa ukončení plavby ve ZlatéKoruně vás v dohodnutém čase přivezeme i s lodí zpět (lze se domluvit, že nás zavoláte telefonem, až dojedete do cíle).

Výlet č. 5) Pískárna – Český Krumlov: 3-4 hodin
Výlet na klidné řece - odvezeme vás a loď na místo startu pod Zátoní. Splujete 6 jezů a plavbu skončíte v centru města u Pivovaru Eggenberg.

Výlet č. 6) Větřní - Zlatá Koruna: 4-6 hodiny
Výlet "Petra Voka", kdy splujete 6 jezů, proplujete centrum města Český Krumlov a krásné udolí okolo hory Kleť. Odvezeme vás do Větřní a z místa ukončení plavby ve Zlaté Koruně vás v dohodnutém čase přivezeme i s lodí zpět (lze se domluvit, že nás zavoláte telefonem, až dojedete do cíle).

Celodenní výlety

Výlet č. 7) Rožmberk – Český Krumlov: 6-8 hodin
Výlet na nejfrekventovanější části řeky - odvezeme vás a loď na místo startu v Rožmberku. Splujete 7 jezů a plavbu skončíte v centru města u Pivovaru Eggenberg.

Výlet č. 8) Vyšší Brod – Český Krumlov: 7-9 hodin
Výlet na nejfrekventovanější části řeky - odvezeme vás a loď na místo startu do Vyššího Brodu. Splujete 9 jezů a plavbu skončíte v centru města Český Krumlov u Pivovaru Eggenberg.

Výlet č. 9) Český Krumlov - Boršov: 7-9 hodin
Celodenní výlet na klidné, místy peřejnaté řece udolím Blanského lesa. Na trase romantická zřícenina Hradu Dívčí Kámen - startujete na lodi v centru Č. Krumlova - Myší díře, překonáte 5 jezů a z místa ukončení plavby v Boršově vás v dohodnutém čase přivezeme i s lodí zpět (lze se domluvit, že nás zavoláte telefonem, až dojedete do cíle).