Český Krumlov na vodě (letecký záběr)

Vícedenní výlety

Již 30 let

Vícedenní výlety na Vltavě

Využijte možnosti půjčení lodí na více dní. Ubytovat se můžete v jednom z mnoha vodáckých kempů po celém toku řeky a prožít večerní pohodovou atmosféru u ohně jako za starých časů, nebo zvolte komfortnější variantu a ubytujte se v některém z pensionů. Na vodu vyrazíte brzy z rána a vychutnáte si krásnou přírodu a klid - sami. Váš výlet najednou dostane nový rozměr.

Máte zájem o přípravu vícedenního výletu?

Kontaktujte nás pomocí formuláře a my vám připravíme výlet na míru.

Odesláním formuláře beru na vědomí zpracování osobních údajů.
Ochutnej Krumlov - pivovar

Vyzkoušejte
Pivovar Krumlov

Navazujeme na tradici vaření piva v Českém Krumlově, která je prakticky spojena se vznikem města už od 13. století. Jako jediný lokální pivovar v Českém Krumlově navazujeme na velmi úspěšnou historickou tradici Schwarzenberského pivovaru. Do vaření jdeme srdcem a bez kompromisů. Chceme, aby se do historického pivovaru v Českém Krumlově vrátilo poctivé jihočeské pivo, kvalitní pivovarské ingredience a postupy.

Zažijte
večerní voroplavbu

Zažijte nevšední romantickou plavbu na vorech historickým jádrem Českého Krumlova. Během 50ti minutové plavby obeplujete celé historické centrum města Český Krumlov ve stylu vorařů z dávných dob.

Večerní projížďka na voru v Českém Krumlově
Český Krumlov na vodě

Navštivte
Státní hrad a zámek

Státní hrad a zámek Český Krumlov patří svou architektonickou úrovní, kulturní tradicí i svou rozlohou mezi nejvýznamnější památky středoevropské oblasti. V původní půdorysné dispozici, hmotové skladbě, interiérové instalaci i architektonickém detailu je dochován stavební vývoj od 14. do 19. století.